KRYTEX™ CENÍK

LAK

KRYTEX 7H+ / 9H / Mega 8
Tyto keramické ochrany aplikujeme v jedné nebo více vrstvách. Od toho se odvijí následná odolnost ochrany a cena.


JEDNOVRSTVÁ KERAMICKÁ OCHRANA

KRYTEX  7H+ - 13.900,- KČ

KRYTEX MEGA 8 - 19.900,- Kč (keramická ochrana na folie)

VÍCEVRSTVÁ KERAMICKÁ OCHRANA

Krytex 9H + Mega 8 - 25.900,- Kč

Krytex  2x 9H + 1x Mega 8 - 35.900,- Kč

Krytex 3x 9H + 1x Mega 8 - 55.900,- Kč

*Ceny nezahrnují leštění laku.

KOLA

KRYTEX Mega Rims je keramický povlak určený primárně na kola, brzdiče, koncovky výfuku a podobné velmi tepelně namáhané komponenty. Nanáší se ve více vrstvách.

KRYTEX MEGA RIMS -
ochrana kol  - od 6000,- Kč

PLASTY/ KŮŽE

KRYTEX Mega Black
Jedná se o keramickou určenou na exteriérové plasty, pneumatiky a těsnění. Navrací přirozenou barvu nového plastu a má skvelou výdrž.

KRYTEX MEGA BLACK - cena dle formy aplikace
KRYTEX MEGA LEATHER - ochrana kožených částí (před aplikací je nutné řádné vyčištění) od 6.500,- Kč

OKNA

KRYTEX Mega Glass
Skvělý způsob jak zlepšit viditelnost v dešti, usnadnit škrábání námrazy, netvoří se vodní kámen a snížuje spotřebu kapaliny ostřikovačů.


KRYTEX MEGA GLASS - čelní sklo  - 1.600,- Kč

KERAMICKÉ POVLAKY

Keramické ochrany představují vrchol mezi ochranami nejen laku všeobecně.

Nabízejí bezkonkurenční hydrofobní vlastnosti, chemickou odolnost, neuvěřitelně hluboký lesk a životnost až na několik let. Oproti voskům či sealantům vytváří i tvrdou, ochrannou vrstvu na laku, kterou lak chrání i mechanicky, tedy do určité míry vytvrdí lak.
Keramické povlaky jsou složené z chemických sloučenin obohacených o sušinu Oxidu křemičitého (SiO2).

Z hlediska vizualního či ochranného tedy u keramických ochran budete těžko hledat nějakou slabinu. Keramické povlaky můžeme rozdělit na základní a pokročilé. Základní povlaky jsou jednovrstvé, tedy složené pouze z vrstvy, která je po uzrání středně tvrdá, je zároveň i chemicky odolná. Je to jakési kombo, které běžně dosahuje reálné životnost do 2 let. Příkladem a zároveň snad i nejpopulárnější jednovrstvá keramická ochrana na světě je KRYTEX 7H+ z důvodu své nízké ceny a skvělé výdrže.

Pokročilé ochrany jsou pak vícevrstvé. Tedy jsou složeny z jedné vrstvy s maximální tvrdostí a vrstvy druhé, flexibilní, s maximální chemickou odolností a pružností, která dokáže onu tvrdou "krustu" po celou dobu chránit. Tyto povlaky pak v rámci životnosti a správné udržby dosahují více než 2 let. Za použití těchto vícevrstvých ochran jako jsou KRYTEX Mega 8 a KRYTEX 9H+ dosahujeme naprosto úžasných výsledků.

Jako jedni ze špičky aplikačních středisek v Česku a na Slovensku aplikujeme výhradně keramické ochrany KRYTEX™, které nejsou volně dostupné jako například konkurenční značky.

FAQ

ČASTÉ OTÁZKY

Jelikož aplikujeme certifikovanou ochranu KRYTEX, není potřeba jako třeba u jiných značek jezdit na nesmyslné tříměsíční doplňování keramiky, které se prodraží. Stačí, když budete pravidelně jednou týdně umývat na dobré bezkontaktní myčce bez použití tekutého vosku. Doporučujeme čas od času přijet za námi auto šetrně umýt ručně,